Održana promocija knjige ¨103 portreta hrvatskih književnika˝, u Knjižnici i čitaonici Popovača, autora Božidara Bilopavlovića te otvorenje izložbe fotografija.
Uz autora, brojnoj publici obratili su se i poznati hrvatski pisac, Tito Bilopavlović, i dr. sc. Dražen Kovačević, predsjednik suoorganizatora ovog događanja popovačke podružnice Ogranka Matice hrvatske Kutina.

U glazbenom dijelu večeri nastupili su Mladen Bago i po prvi puta kao pratnja na klavijaturama Aljoša Crnobrnja. Stihove iz ove jednistvene fotomonografije čitala je Martina Ferenčak, knjižničarka.

Program je održan u sklopu manifestacije "Budućnost na rubu močvare" o čemu je više rekao Dragutin Pasarić i sama ravnateljica Knjižnice.
Večer je završila u ugodnom druženju s gostima.


