Od ponedjeljka, 4. listopada kreće program predškole kojeg provodi Dječji vrtić Popovača.

Zbog smanjenog broja djece ovog uzrasta, polaznici iz Osekova, Strušca, Potoka i Gornje Jelenske malu školu će ove godine pohađati u prostoru Dječjeg vrtića u Popovači. 'U navedena četiri naselja Općine u program male škole ove godine ukupno je upisano svega 22 djece. U okviru ovotjednog sastanka svi su roditelji upoznati s izuzetno visokom razinom kvalitete prostora Dječjeg vrtića ovdje u Popovači koji je u potpunosti opremljen za djecu predškolskog uzrasta. Obzirom da prostori u kojima se inače provodi program predškole u ovim mjestima Općine naravno nisu u stanju pružiti uvjete koje je dostignuo vrtić u Popovači, roditelji su se složili da će samostalno organizirati prijevoz djece u središte Općine kako bi se ona u što kvalitetnijem ozračju pripremila za polazak u školu'- objasnila je ravnateljica Dječjeg vrtića Jasna Nociar ističući kako dogovoreni način organizacije programa male škole vrijedi za ovu predškolsku godinu. 'Ukoliko se iduće godine u program predškole upiše veći broj djece, isti će se, kao i do sada, održavati u samim naseljima'- zaključuje Nociar.

RASPORED ODRŽAVANJA PROGRAMA PREDŠKOLE

MALA ŠKOLA POPOVAČA -A- grupa (ponedjeljak, 4. listopada i srijeda, 6. listopada od 15,30 do 18 sati)
1.PETAR ČOVIĆ
2.DARIJA KADLEC
3.DINA JURIĆ
4.GABRIJELA KOSANOVIĆ
5.ANTONIJA PAVLIČEVIĆ
6.VLATKA PAVLIČEVIĆ
7.IDA PELEGRIN
8.SARA TRBUŠIĆ
9.EMA TOMAC
10.NELA BUTKOVIĆ
11.DARIO GALOVIĆ
12.LAURA MOŠTAK
13.DOMAGOJ JEŽ
14.ANTUN PALE KRAMARIĆ
15.MANUELA DRAGIĆ
16.ANDREA DRAGHIA
17.JELENA SUČIĆ
18.MAJA RATKAJEC
19.IVAN BALOG
20.SARA KOLARIĆ
21.PAOLA GREDIČAK
22.IVONA PLEŠE
23.LEO MARINIĆ
24.SAŠA PROLE
25.GABRIJELA ANDLAR
26.ANĐELKO KOVAČIĆ
27.GORAN JOVANOVIĆ

MALA ŠKOLA POPOVAČA- B-grupa (utorak, 5. listopada i četvrtak, 7. listopada od 15,30 do 18 sati)
1.LAURA GOJŠIĆ
2.PATRIK JELAŠ
3.RENATO JURKOVIĆ
4.BORNA MIŠKOVIĆ
5.LUKAS NOHA
6.KOLINDA PLEŠE
7.DARIO JUREC
8.PETRA JELAŠ
9.ANA TURIĆ
10.MARTINA JELAŠ
11.LUKA JAGNJIĆ
12.DORIAN FALETAR
13.LEA ĐUDARIĆ
14.NIKOLA KOZIĆ
15.GABRIJELA MIŠKOVIĆ
16.DANKO RADMAN
17.KARLA NOVAK
18.VIKTORIJA DUMBOVIĆ
19.NATALIJA BALOG
20.KLAUDIJA MASLIĆ
21.MARIO BOGDANIĆ
22.JOSIP FRAN ACEL
23.LEONARDO STANČIĆ
24.KATARINA POKAS
25.LAURA TEČEC
26.ZVONIMIR JAKOPOVIĆ
27.DOROTEA LEHKI
28.IVONA BOŠATLIJA

MALA ŠKOLA VOLODER -utorak, 5. listopada i četvrtak, 7.listopada od 15 do 17,30 sati

1.ANAMARIJA HORVAT
2.ANA BEŠKER
3.NINA KADEŽABEK
4.LORENA DOŽELENČIĆ
5.IVANA MIŠKOVIĆ
6.STEFAN LJUBIĆ
7.LEA ĐUDARIĆ
8.MIHAELA ŠTRMAN
9.LUKAS MERKAŠ
10.IVA ŠIMUNIĆ
11.TOMISLAV FOFIĆ
12.ANA ŠARČEVIĆ
13.LEONA BINGULA
14.IVANA BEŠKER
15.TEA CEROVEC
16.JOSIPA BIJELIĆ
17.MELANI DELPONT
18.LUKA ŠUTO
19.IVANA RADMAN
20.ILIJA PODUNOVAC
21.LUKA TURINA
22.MATIJA ANDRIĆ
23.FILIP LISAC
24.LAURA TURKALJ
25.BENJAMIN BEŠKER