Početna Vijesti Aktivnosti udruga Ostale udruge Startala 1. Županijska nogometna liga
Startala 1. Županijska nogometna liga
Utorak, 25 Kolovoz 2009 11:33
U subotu i nedjelju započelo je natjecanje u prvoj Županijskoj nogometnoj ligi. Naši su klubovi startali polovičnim uspjehom - pobjedom i porazom. Moslavac je neočekivano poražen na domaćem terenu od Sloge Maris, a Mladost GG je u gostima pobjedila Zrinskog u Odri.

Rezultati prvog kola:

  • Moslavac-Sloga Maris 1:3
  • Zrinski-Mladost GG 0:1
  • Radnik-TŠK 1932 4:1
  • Mladost R.-Topusko 2:2
  • Jasenovac-Banovac 5:4
  • Slavonac-Lokomotiva 2:1
  • INA-Lekenik 1:3.

Na većini terena igrao se lijep i dopadljiv nogomet što govori da su se klubovi dobro pripremili za početak prvenstva, pa se u narednim kolima nadamo i boljim rezultatima naših klubova. U nedjelju 30. kolovoza startaju i ostali naši klubovi u 2. i 3. Županijskoj ligi gdje očekujemo dobre rezultate.


 

 
 
Btn_srgp


Btn_smz

Btn_LAG

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Službene stranice Grada Popovača optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera 8, Firefoxa 3.5. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 6 ili 7, svakako nadogradite svoj preglednik. Na taj način osigurati ćete pravilno prikazivanje ove internet stranice, te iskorištavanje svih njenih mogućnosti.