Početna Vijesti Aktivnosti udruga Sport Rezultati odigranih utakmica I., II. i III. ŽNL
Rezultati odigranih utakmica I., II. i III. ŽNL
Ponedjeljak, 23 Rujan 2019 08:08

lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 5 KOLO
Pobjedom u Popovači zgoditkom u sudačkoj nadoknadi Topusko je učvrstilo položaj i samo kolo vodi.

Bila je to lijepa i dinamična utakmica,gosti su dva puta vodili a domaći vračali rezultat u egal da bi gosti u smiraj utakmice uzeli sva tri boda.U Gornjoj Gračenici Vatrogasac je nadjačan od danas solidnih kanarinaca kod kojih je svojim majstorijama dominirao Darijo Dajčar jednim zgoditkom i asistencijom za konačnih 2:0.Libertas i Radnik podijelili bodove 3:3.Grofovi su na svom parku do vrha napunili mrežu novajlije iz Repušnice,postigavši sedam zgoditaka.Banovac je na svom igralištu Hajduku utrpao pola tuceta.Lekenik je bez večih napora slavio u sudar s BSK-om i to glatko.Dinamo je kod kuće izgubio od Metalca i to glatko,a Frankopan je bio bolji od Sokola tri razlike.Rezultati petog kola,Libertas-Radnik 3:3,TŠK-Mladost 7:0,Frankopan-Sokol 3:0,Banovac-Hajduk 6:1,Moslavac-Topusko 2:3,Lekenik-BSK 4:0,Voloder-Vatrogasac 2:0 i Dinamo-Metalac 0:3.Poredaak nakon petog kola,Topusko 15,Vatrogasac i Banovac 12,Libertas i Lekenik 10,Frankopan,TŠK i Metalac 9,Radnik 7,Sokol i Voloder 6,Dinamo 5,Moslavac 4,Hajduk 3,Mladost i BSK bez bodova.U 6.kolu 28/29.rujna 2019 godine u 16,00 sati igraju,Radnik-BSK,Metalac-Lekenik,Topusko-Dinamo,Sokol-Banovac,Vatrogasac-Frankopan i LIbertas-TŠK,a u nedjelju Hajduk-Moslavac i Mladost-Voloder.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 4 KOLO
Metalac je novom pobjedom protiv Zelenog Brijega zadržao vrh.Lokomotiva je kod kuće odigrala slabo i izgubila od Slavonca.Una Mladost i Pešćenica podijelili plijen.Croatia je kao gost u Jasenovcu zabila sedmicu za prvu pobjedu ove jeseni.Strug je u srazu sa Slogom bio bolji za dva zgoditka i osvojio nove bodove.Probudio se i Jelengrad koji je svom suparniku iz Sunje zabio osam komada za prvu pobjedu jesenas.Sokol je bez većih napora poentirao protiv Češkog Sela uzevši im bodove.Rezultati 4.kola,Una-Mladost-Pešćenica 1:1,Metalac-Zeleni Brijeg 4:0,Jasenovac-Croatia 1:6,Strug-Sloga 4:2,Jelengrad-Sunjski 8:0,Lokomotiva-Slavonac 1:3 i Sokol-Češko Selo 2:0.Poredak nakon 4 kola,Metalac 12,Slavonac,Sokol,Strug i Lokomotiva 9,Pešćenica 8,Sunjski 6,Croatia i Una Mladost 4,Češko Selo,Jelengrad i Sloga 3,Zeleni Brijeg 2 i Jasenovac bez bodova.U 5. kolu 28/29.rujna 2019 godine u 16,00 sati igraju(subota)Zeleni-Brijeg-Jasenovac u17,00,a u nedjelju Češko Selo-Una Mladost,Slavonac-Sokol,Sunjski-Lokomotiva,Sloga-Jelengrad,Strug-Croatia(zamj.domać.)i Pešćenica-Metalac.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 4 KOLO
Lider Matija Gubec glatko je nadigran kod kuće od Dinama iz Krča,a Sloga je došla na svoje jer je visokom pobjedom protiv Strijelca zasjela na vrh prvenstvene ljestvice.Naftaplin je bio bolji u golijadi protiv Mladosti GG 6:4.Garić je lako svladao dečke iz Jamarica,a Ekonomik je ostvario prvu pobjedu i to protiv Moslavine DG,dok je Šartovac bio slobodan.Rezultati četvrtog kola,M.Gubec-Dinamo Kt 1:3,Sloga-Strijelac 8:2,Naftaplin-Mladost GG 6:4,Garić-Dinamo J 5:0,Ekonomik-Moslavina DG 3:2.Poredak na tablici,Sloga 10,Naftaplin,Dinamo Kt i M.Gubec 9,Šartovac i Garić 6,Strijelac 4,Ekonomik 3,Moslavina DG i MLadost GG 1 i Dinamo bez bodova.U 5 kolu 29.rujna 2019 godine u 16,00 sati igraju,Moslavina DG-Šartovac,Dinamo J-Ekonomik,Mladost GG-Garić,Strijelac-Naftaplin i Dinamo Kt-Sloga,a slobodan je Matija Gubec. (I.Pasanec)

 
 




Btn_srgp

Btn_izbori_VMO_2019










Btn_smz

Btn_LAG

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Službene stranice Grada Popovača optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera 8, Firefoxa 3.5. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 6 ili 7, svakako nadogradite svoj preglednik. Na taj način osigurati ćete pravilno prikazivanje ove internet stranice, te iskorištavanje svih njenih mogućnosti.