Početna Vijesti Aktivnosti udruga Sport Rezultati odigranih utakmica I,II i III-ŽNL
Rezultati odigranih utakmica I,II i III-ŽNL
Ponedjeljak, 27 Svibanj 2019 08:13

lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 28 KOLO
Vodeći Sloga i Vatrogasac maksimalno odradili 28 kolo.Sloga je kod kuće za dva zgoditka bila bolja od Dinama,a Vatrogasac je u Budaševu muku mučio i na kraju zgoditkom razlike nadjačao BSK.

Moslavac je kod kuće s pola tuceta ispratio posljednju Pešćenicu,a glavni egezutor je bi Šeremet uz odličnu asistenciju braće Keser.Kanarinci su stradali u Majuru izgubivši visokim rezultatom od 6:2 nažalost.Banovac je u Ludini došao na svoje zabio jedan i zgoditak i odnio sva tri boda u Glinu.U naj jačoj utakmici kola Topusko je nadjačalo solidnu momčad Frankopana zgoditkom razlike.Iznenađenje kola je pobjeda Metalca protiv Libertasa,a TŠK je minimalno dobio kod kuće Lekenik.Rezultati 28 kola,Radnik-Voloder 6:2,Sokol-Banovac 0:1,Topusko-Frankopan 1:0,Moslavac-Peščenica 6:1,Metalac-Libertas 3:2,TŠK-Lekenik 1:0,Sloga-Dinamo 2:0 i BSK-Vatrogasac 3:4.Poredak nakon 28 kola Sloga 61,Vatrogasac 58,Topusko 50,Libertas i Moslavac 48,Frankopan 46,Voloder 44,TŠK 41,Sokol 40,Radnik i Lekenik 38,anovac 37,Metalac 32,Dinamo 28,BSK 23 i Pešćenica 9 bodova.U 29 kolu 01.lipnja 2019 godine u 18,00 sati igraju,BSK-Radnik,Vatrogasac-TŠK,Lekenik-Metalac,Libertas-Moslavac,Pešćenica-Sloga,Dinamo-Topusko,Frankopan-Sokol i Banovac-Voloder.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 25 KOLO
U Derby susretu kola Sokol je nadjačao solidnu momčad Una-Mladosti tri razlike,u kojoj je najveći obol pobjedi dao Anto Matić s dva prelijepa zgoditka.U Repušnici prvak je odigrao neodlučeno s Lokomotivom 1:1,a neodlučeno su još odigrali Jelengrad i Strug 2:2.Zeleni brijeg nije doputovao u Međurić pa će Metalac dobiti susret za zelenim stolom uz blagoslov povjerenika natjecanja Zdenka Solića.U Dvoru je Slavonac nadjačao Podove s pola tuceta čudno ali istinito.Hajduk je u Češkom Selu bio bolji i uzeo bodove.U Sunji domaći su bili bolji od Croatie za zgoditak i uzeli bodove.Rezultati 25 kola,Jelengrad-Strug 2:2,Mladost-Lokomotiva 1:1,Metalac-Zeleni Brijeg gosti nisu doputovali,Podovi-Slavonac 3:6,Češko Selo-Hajduk 2:4,Sokol-Una Mladost 3:0 i Sunjski-Croatia 4:3.Poredak nakon pretposljednjeg kola,Mladost 62,Sokol 47,Hajduk 43,Jelengrad 40,Podovi 38,Una-Mladost i Češko Selo 33,Lokomotiva i Croatia 31,Metalac 30,Strug i Sunjski 28,Slavonac 25 i Zeleni Brijeg 10 bodova.U posljednjem kolu 01.lipnja 2019 godine u 18,00 sati igraju Strug-Sunjski,Croatia-Sokol,Una-Mladost-Češko Selo,Hajduk-Podovi,Slavonac-Metalac,Zeleni Brijeg-Mladost i Lokomotiva-Jelengrad.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 20 KOLO
Dva kola prije kraja prvenstva Matija Gubec i Moslavina sigurnim pobjedama M.Gubec prema naslovu,a Moslavina najvjerojatnije prema drugom mjestu.Dinamo Kutinski osmicom ispratio Brinjane,Sloga je u Vlahiničkoj bila bolja od domaćina,a Šartovac je 4:1 otpratio Strijelca.Rezultati 20 kola,Moslavina-Garić 7:3,Dinamo KT-Brinjani 8:1,Naftaplin-M.Gubec 0:3,Ekonomik-Sloga 4:6 i Šartovac-Strijelac 4:1,slobodan je bio Dinamo iz Jamarica.Poredak nakon 20 kola,M.Gubec 48,Moslavina 39,Naftaplin 33,Sloga i Strijelac 29,Šartovac 28,Garić 25,Dinamo Kt 23,Ekonomik 12,Dinamo J 10, i Brinjani 9 bodova.u 21 kolu 02.lipnja 2019 godine u 18,00 sati igraju,M.Gubec-Moslavina DG,Strijelac-Ekonomik,Sloga-Naftaplin,Garić-Dinamo Kt,Brinjani-Dinamo J,a slobodan je Šartovac. (I.Pasanec)

 
 




Btn_srgp










Btn_smz

Btn_LAG

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Službene stranice Grada Popovača optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera 8, Firefoxa 3.5. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 6 ili 7, svakako nadogradite svoj preglednik. Na taj način osigurati ćete pravilno prikazivanje ove internet stranice, te iskorištavanje svih njenih mogućnosti.