Početna Vijesti Aktivnosti udruga Sport Rezultati odigranih utakmica I., II. i III. ŽNL
Rezultati odigranih utakmica I., II. i III. ŽNL
Ponedjeljak, 01 Travanj 2019 08:33

lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 20 KOLO
Najjača utakmica ovoga kola odigrana je u Husainu, gdje je Vatrogasac ugostio solidnu momčad Volodera.

Igra obje momčadi bila je dosta slaba i nervozna,ali gle čuda već u 2 minuti Voloder je poveo iz izravnog slobodnog udarca,da bi samo nakon trinaest minuta domaćin izjednačio koji je gotovo tijekom cijele utakmice bio terenski nadmoćniji.Na odmor se otišlo u egalu,ali Vatrogasac za samo pet minuta vodi 2:1,a potom u 72 minuti 3:1,domaći igrači zadovoljni rezultatom malo se opuštaju da bi gosti potom smanjili u 85 minuti na 3:2,što je ujedno bio i konačan rezultat.Moslavci su gostovali u Majuru i domaćinu uzeli sve,već u prvom dijelu utakmice poveli su 3:0,da bi u drugom poluvremenu primirili igru i sačuvali rezultat,iako su domaći postigli počasni zgoditak.Prvak je gostovao u Sisku na Drvenjaku i normalno slavio je protiv domaćina dva razlike i suvereno vlada vrhom tablice šest bodova ispred Vatrogasca.Grofovi su nakon dobre igre u prošlom kolu protiv Sloge ovaj put nadjačani su kod kuče od solidnih momaka iz Topuskog.Lekenik i Banovac,te Pešćenica i Dinamo podijelili su plijen,Lekenik i Banovac bez zgoditaka,a Pešćenica- Dinamo1:1.Libertas je na jedvite jade na knap slavio u susretu s Frankopanom 2:1.BSK je kod kuće nadjačan od Sokola iz Velike Ludine koji je u prošlom kolu kod kuće potučen do nogu od razigranog Vatrogasca.Rezultati 20 kola,Radnik-Moslavac 1:3,Metalac-Sloga 0:2,TŠK-Topusko 1:2,Vatrogasac-Voloder 3:2,Lekenik-Banovac 0:0,Libertas-Frankopan 2:1,BSK-Sokol 0:3 i Pešćenica-Dinamo 1:1.Poredak nakon 20.kola,Sloga 45,Vatrogasac 39,Libertas 37,Frankopan 36,Topusko 34,Voloder 32,Lekenik i Sokol 31,Moslavac 30,Radnik 26,Banovac i Metalac 25,TŠK 24,BSK 21,Dinamo 15 i Pešćenica 6 bodova.U 21 kolu 06/07.04.2019 godine u 16,00 sati igraju(subota)Frankopan-Lekenik,Banovac-Vatrogasac,Sokol-TŠK i Topusko-Metalac,a u(nedjelju) igraju Pešćenica-Radnik,Dinamo-Libertas,Voloder-BSK i Sloga-Moslavac.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 17 KOLO
Derby utakmica u Rajiću nije odigrana jer gosti iz Dvora nisu doputovali na susret,pa će odluku donijeti Povjerenik natjecanja Zdenko Solić sukladno PONN-a.Jelengrad je iznenadio dobrom igrom u Hrvatskoj Dubici i nadjačao domaćine koji su u prošlom kolu bili bolji od Mladosti u Repušnici.Češko Selo je bez većih napora slavilo u susretu sa Strugom,a Sunjski je na svom terenu visoko slavio protiv Metalca 5:1.U Derby susretu začelja Slavonac je minimalno dobio Zeleni Brijeg.Hajduk je Lokomotivi za dobrodošlicu za bio četiri komada i uzeo bodove.Mladost je nakon poraza na svom terenu u prošlom kolu zaigrala nešto bolje i u gostima minimalno dobila četvero plasiranu momčad Croatie.Rezultati 17 kola,Una-Mladost-Jelengrad 3:4,Češko Selo-Strug 2:0,Sunjski-Metalac 5:1,Croatia-Mladost 2:3,Hajduk-Lokomotiva 4:2,Slavonac-Zeleni Brijeg 2:1,utakmica Sokol-Podovi nije igrana.Poredak nakon 17 kola,Mladost 43,POdovi 30,Sokol 29,Češko Selo 27,Hajduk 26,Croatia 25,Jelengrad 24,Sunjski 23,Lokomotiva 22,Strug 20,Una-Mladost 19,Metalac 14,Slavonac 13 i Zeleni Brijeg 9 bodova.U 18 kolu 06./07.04.2019 godine u 16,00 sati igraju(subota)Zeleni Brijeg-Hajduk i Mladost-Sunjski,a u(nedjelju) Strug-Slavonac,Lokomotiva-Una Mladost,Jelengrad-Croatia,Metalac-Sokol i Podovi-Češko Selo.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 12 KOLO
I na samom startu Proljeća,jesenski prvak Matija Gubec se ne šali,ovaj puta svojim je suparnicima iz Jamarica zabio osam komada.Dečki iz Malog Kuvajta došli su na svoje i u Šartovcu bivšem prvoligašu uzeli bodove.Strijelac je pak na svom terenu u Banovoj Jaruzi nadjačao solidnu momčad Moslavine iz D.Gračenice.Sloga je kao domaćin izgubila minimalno od Dinama onog iz Kutine.Garć je na svom stadionu "Oklunek"bio bolji od Brinjana,a Ekonomik je u ovom kolu bio slobodan.Rezultati 12 kola,M.Gubec-Dinamo 8:1,Šartovac-Naftaplin 0:1,Strijelac-Moslavina DG 3:2,Sloga-Dinamo Kt 0:1 i Garić-Brinjani 3:1.Poredak nakon 12 kola,M.Gubec 30,Moslavina DG 25,Naftaplin 24,Garić 22,Strijelac 19,Sloga 14,Dinamo Kt 13,Šartovac 11,Brinjani 6,Dinamo J 5 i Ekonomik 4 boda.U 13.kolu 07.04.2019 godine u 16,00 sati igraju,Brinjani-Matija Gubec,Dinamo J-Sloga,Dinamo KT-Strijelac,Naftaplin-Ekonomik,Moslavina DG-Šartovac u subotu 06.04.2019.a Garić je slobodan. (I.Pasanec)

 
 




Btn_srgp










Btn_smz

Btn_LAG

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Službene stranice Grada Popovača optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera 8, Firefoxa 3.5. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 6 ili 7, svakako nadogradite svoj preglednik. Na taj način osigurati ćete pravilno prikazivanje ove internet stranice, te iskorištavanje svih njenih mogućnosti.