lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 18 KOLO
Derby susret osamnaestog kola u Topolovcu, domaćin je minimalno slavio u srazu s dečkima iz Topuskog do sada vodeće momčadi lige, doduše zgoditkom razlike ali zasluženo.

U Petrinji zeleni su s Lekenikom podijelili plijen odigravši 1:1.Moslavac je na Drvenjaku u Sisku izgubio u sudaru s Metalcem,a mogli su i proći bolje.Tratinčica je danas slavila jer su domaći zabili pet komada slabom Radniku.Naime već u 10 minuti domaći vode zgoditkom Snježana Loma,da bi samo minutu kasnije poveli 2:0,a strijelac je bio Mario Hibl,koji je svoj drugi zgoditak postigao u smiraj poluvremena 45 minuti,potom se otišlo na odmor.U drugom dijelu ista priča domaći bolji ali gosti smanjuju u 71 minuti na 1:3 zgoditak je postigao Mario Medarić.Domaći i dalje igraju napadački nizajući prigode i u 83 minuti Saša Hmorinski zabija za 4:1 iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca,točku na i današnje utakmice stavlja Tomislav Gajdek u 89 minuti za konačnicu od 5:1.Mora se kazati da je utakmicu vrlo dobro sudio Marijan Borojević iz Šartovca čemu su doprinijele obje momčadi svojim korektnim športskim držanjem.Sloga je u Starom Grabovcu došla na svoje i s tri zgoditka ispratila dečke iz Šartovca.Frankopan je u Odri zabio pet komada domaćinu za nove bodove.U Rajiću ništa novoga Banovac je rutinskom pobjedom osigurao tri boda.Kanarinci su pak neočekivano kod kuće izgubili od BSK-a, što im je prvi poraz na domaćem terenu nakon nekoliko odigranih kola.Rezultati 18.kola,Metalac-Moslavac 1:0,Sloga-Šartovac 3:0,Mladost-Lekenik 1:1,Zrinski-Frankopan 3:5,TŠK-Topusko2:1,Sokol L-Radnik 5:1,Sokol R-Banovac 1:3 i Voloder-BSK 0:1.Poredak nakon osamnaestog kola,Metalac i TŠk 38,Mladost i Topusko 36,Banovac i Voloder 33,Lekenik 32,BSK 27,Moslavac 25 i Sokol L 25,Frankopan 19,Šartovac 18,Sokol R 16,Sloga 14,Zrinski i Radnik 12 bodova.U 19 kolu koje se igra 25 i 26 ožujka 2017 godine s početkom u 15.00sati(subota)a sastaju se Banovac-Sokol L,Radnik-TŠK,Topusko-Zrinski,Frankopan-Mladost i Lekenik-Sloga,a u nedjelju s početkom u 16.00 sati igraju,Voloder-Metalac,BSK-Sokol i Šartovac-Moslavac.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 15 KOLO
Derby Proljeća odigran je u Dvoru gdje su domaći bez večih napora nadjačali vodečeg Vatrogasca potpuno zasluženo,smanjivši razliku na šest bodova iza vodečeg.Croatia je kod kuće remizirala s Jasenovcem,a Slavonac sa Zelenim Brijegom,Sunjski i Metalac također su odigrali egal,to isto su napravili nogometaši Pešćenice u srazu s Una-Mladosti odigravši bez zgoditaka tim najnepopularnijim rezultatom u nogometu.Osekovčani su porušili Stari Grad s tri zgoditka,dok je Lokomotiva minimalno dobila u Hrastovici.Rezultati 15 kola,Croatia-Jasenovac 3:3,Slavonac-Zeleni Brijeg 2:2,Pešćenica-Una-Mladost 0:0,Sunjski-Metalac 1:1,Stari Grad-Dinamo 1:3,Sloga-Lokomotiva 1:2, i Podovi-Vatrogasac 3:1.POredak na ljestvici nakon 15 kola,Vatrogasac 40,Podovi 34,Metalac 27,Pešćenica 26,Dinamo 24,Sunjski 23,Stari Grad 20,Croatia i Una-Mladost 19,Lokomotiva 18,Zeleni Brijeg 17,Jasenovac 16,Slavonac 11 i Sloga 1 bod.U 16.kolu 25 i 26 ožujka 2017 godine u 16.00 sati igraju,(subota 25.03,17,Vatrogasac-Sunjski)a u nedjelju 26.03.17,Jasenovac-Podovi,Metalac-Sloga,Lokomotiva-Stari Grad,Dinamo-Pešćenica,Una-Mladost-Slavonac i Zeleni Brijeg-Croatia.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 14 KOLO
Na vrhu rasplet jer je Jelengrad u Drby susretu kola visoko slavio u sudaru s Mladosti iz Repušnice.Dinamo je u svom Krču minimalno dobio Rogovu škvadru iz Stružca,a Ekonomik i Matija Gubec podijelili plijen.Moslavina je s dva razlike anulirala Selište na njihovom terenu,a Mladost GG Garića na Oklunku u Ilovi.Potočani su na početku sezone odigrali jako dobro i sprašili sedmicu gostima iz Jamarica,dok je Strijelac bio slobodan.Rezultati 14 kola,Dinamo Kt-Naftaplin 1:0,Jelengrad-Mladost R 4:1,Ekonomik-M.Gubec 2:2,Selište-Moslavina 0:2,Garić-Mladost GG 0:3 i Sloga-Dinamo J 7:3.Poredak nakon 14. kola,Jelengrad 34,Mladost GG 31,Mladost R 30,Strijellac i Dinamo Kt 24,Naftaplin 22,Moslavina DG 17,M.Gubec i Ekonomik 16,Sloga 15,Dinamo J 9,Selište i Garić po 4.U 15 kolu 25 i 26.03.2017 u 15.00 i 16.00sati igraju(subota Moslavina-Ekonomik i M.Gubec-Jelengrad),a u nedjelju s početkom u 16.00 sati,Sloga-Dinamo KT,Strijelac-Garić,Mladost GG-Selište i Mladost R-Naftaplin,dok je Dinamo J slobodan. (I.Pasanec)