osijek mOdržan tradicionalni "Ferivi polumaraton" u Osijeku gdje su se natjecatelji mogli takmičiti u utrci za najmlađe, u utrci na 5 km te polumaratonu.

U utrci na 5 km, koja se ujedno bodovala i za juniorski kup, nastupilo je 282 natjecatelja od kojih je 278 završilo utrku. Nastupio je i član AK Moslavina u pokretu Antonio Remić i zauzeo 3. mjesto u juniorskoj konkurenciji.

osijek 2

osijek 3

osijek 4
U polumaratonu među 548 prijavljenih natjecatelja, nastupila je kompletna ekipa AK Moslavina u pokretu te su svi natjecatelji postigli zapažene rezultate. Na postolje su se popeli Ivan Maletić na 2. mjesto u najtežoj kategoriji MS i Dušica Trkulja u kategoriji Ž35 koja je osvojila 3. mjesto. Svi ostali članovi AK Moslavina u pokretu također su odlično odradili ovaj najveći praznik trčanja u Osijeku i uvelike doprinijeli novim bodovima u okviru 1. cestovne lige trčanja.