lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 20. KOLO

U Lipovljanima golijada koju su priredili dečki Petra Idžakovića iz Jazavice postigavši devet zgoditaka od kojih četiri Denis Hadžić ponajbolji igrač gostiju.

Na gradskom stadionu u Popovači Moslavac i Frankopan podijelili plijen, domaći su rano već u 2. minuti preko Kutleše došli u vodstvo, da bi gosti tek u smiraj utakmice u 84. minuti izjednačili preko Zgurića. Metalac je na svom drvenjaku teškom mukom došao do bodova jer je u poluvremenu bilo 1:1. Sudar dva imenjaka na Tratinčici u V. Ludini završio je minimalnom pobjedom domaćina i to zgoditkom mladca Mihaela Palaića u 78. minuti. U Top termama domaćin je ponizio do sada neporažene goste iz Budaševa, a za sve su krivi braća Igor i Ivica Krmpotić postigavši sva tri zgoditka u 8., 49. i 69. minuti utakmice.
Grofovi su na svom Parku izgubili očekivano od prvoplasiranog Lekenika zgoditcima Grgića i Gajdeka u 18. i 89. minuti. Kanarinci su na svom Šumerku izgubili s dva razlike od dobrih gostiju iz Gline što je bilo i za očekivati, ali su gosti ostali bez svoja dva igrača koje je solidni sudac Jaroslav Gulan isključio u 86. minuti Šehića i u 90. minuti Šešerina. Rezultati 20. kola: Metalac-Radnik 2:1, Sokol L-Sokol 1:0, Topusko-BSK 3:0, TŠK-Lekenik 0:2, Voloder-Banovac 0:2, Moslavac-Frankopan 1:1 i Sloga Maris-Slavonac 9:1. Utakmica Zrinski-Mladost GG iz poznatih razloga nije igrana. Poredak na ljestvici nakon 20. kola: Lekenik 52, BSK 46, Banovac 37, Topusko 34, Metalac 32, Sloga Maris i Voloder po 27, TŠK, Sokol i Radnik po 23, Mladost GG 22, Moslavac i Frankopan po 21, Sokol L 20, Zrinski 18 i Slavonac 5 bodova. U 21. kolu 10. travnja 2016. godine s početkom u 16.30 sati igraju: TŠK-Moslavac, Lekenik-Sokol L, Sokol-Voloder, Banovac-Topusko, BSK-Zrinski, Radnik-Sloga Maris, Slavonac-Frankopan, a Metalac je slobodan.

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 16. KOLO
U Bročicama glatka pobjeda domaćih protiv Mladosti iz Repušnice čiji su igrači preuzeli fenjer na posljednjem mjestu. Osekovčani su na svom igralištu slavili otvorenje novih svlačiona i pobjedu protiv dobrih momaka iz Dvora, a otvorenju su nazočili župan SMŽ Ivo Žinić, gradonačelnik grada Popovače Josip Mišković i predsjednik NSSMŽ Davor Ivić uz brojne goste i uzvanike. Stari Grad je neočekivano minimalno slavio protiv dobrog Metalca, a prvoplasirani Šartovac se dobro namučio protiv Lokomotive i evidentno je da su u maloj krizi. Zeleni Brijeg je lako dobio PPG Rujevac, a Pešćenica u gostima Slogu. U Staroj Subockoj je Croatia pokazala dečkima iz Jasenovca da su trenutačno bolja momčad i zasluženo uknjižili tri nova boda. Rezultati 16. kola: Strug-Mladost 3:0, Dinamo-Podovi 3:1, Stari Grad-Metalac 1:0, Šartovac-Lokomotiva 4:2, Zeleni Brijeg-PPG Rujevac 4:1, Croatia-Jasenovac 3:1 i Sloga-Pešćenica 0:4. Poredak na ljestvici nakon 16. kola : Šartovac 45, Podovi 37, Zeleni Brijeg 32, Pešćenica 27, Metalac i Stari Grad po 26, Lokomotiva 24, PPG Rujevac 21, Croatia 20, Dinamo 18, Sloga 15, Jasenovac 14, Strug 7 i MLadost 6 bodova. U 17. kolu 10. travnja 2016. godine s početkom u 16.30 sati igraju: Sloga-Strug, Pešćenica-Croatia, Jasenovac-Zeleni Brijeg, Lokomotiva-Stari Grad, Metalac-Podovi i Dinamo-Mladost R, utakmica PPG Rujevac-Šartovac igra se 9. travnja 2016. godine u 16.30 sati.

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 16. KOLO
Konačno posloženi Garić na svom je Oklunku dobio dobru momčad Moslavine iz D. Gračenice, predavši fenjer i posljednje mjesto dečkima iz Brinjana koji su kod kuće popušili petardu od drugoplasiranog Dinama iz Kutine. Vatrogasac je rutinski odigrao protiv Naftaplina osiguravši bodove, a Ekonomik je Slogi u Potoku zabio pola tuceta. Matija Gubec je slavio protiv Dinama iz Jamariaca, a Jelengrad je istim rezultatom protutnjao kroz Selište. Rezultati 16. kola: Vatrogasac-Naftaplin 3:0, Brinjani-Dinamo Kt 0:5, Garić-Moslavina DG 3:2, Sloga-Ekonomik 1:6, Matija Gubec-Dinamo J 5:2 i Selište-Jelengrad 2:5, dok je Strijelac bio slobodan. Poredak na ljestvici nakon 16. kola: Vatrogasac 42, Dinamo Kt 37, Jelengrad 34, Moslavina Dg 25, Strijelac i M. Gubec po 24, Sloga i Ekonomik po 19, Naftaplin i Dinamo J po 13, Selište 12, Garić 8 i Brinjani 6 bodova. U 17. kolu 10. travnja s početkom u 16.30 sati igraju: Jelengrad-M. Gubec, Dinamo J-Sloga, Ekonomik-Garić, Dinamo Kt-Vatrogasac, Naftaplin-Strijelac, a utakmica Moslavina DG-Brinjani igra se 9. travnja u isto vrijeme, a Selište je slobodno.