lopta mPrvenstvo je krenulo sedamnaestim kolom, pošto je šesnaesto kolo odgođeno zbog snijega.

I kako to već obično biva dogodilo se veliko iznenađenje Lekenik je u Glini izgubio što mu je i prvi poraz. Sve se dogodilo veoma brzo već u prvih petnaestak minuta zgoditcima Milekovića i Ančića u 3. i 15. minuti domaćin vodi, da bi gosti u 27. minuti preko Gajdeka smanjili na konačan rezultat. Na taj je način BSK došao samo na bod razlike jer je u susretu sa svojim susjedima iz Topolovca lako došao do bodova i prvenstvo učinio zanimljivim. U Galdovu Frankopan je četiri puta poentirao protiv pretposljednjeg Zrinskog popravivši svoj bodovni saldo. Moslavac je iz Rajića donio bod kao kuća iako je mogao uzeti sve jer je u prvoj dionici utakmice imao pozitivan rezultat, ali to je nogomet i tu se nikad ne zna. Topusko je iz Lipovljana uzelo sve, jer domaćinu nikako da krene pa je još jedan poraz bio neminovan. Na umjetnoj travi u Kutini gdje su snage odmjerili Sloga Maris i Metalac već do 31. minute sve je bilo gotovo jer su Perini dečki vodili s tri razlike da bi gosti u drugom dijelu smanjili za konačan rezultat. Solomunovi su dečki kod kuće lako svladali voloderske kanarince bilo je 3:1, dok je Sokol iz V. Ludine bio slobodan iz već poznatih razloga odustajanjem od natjecanja Mladosti GG. Rezultati odigranih utakmica 17. kola: Banovac-Lekenik 2:1, Frankopan-Zrinski 4:1, Sokol R-Moslavac 3:3, BSK-TŠK 3:0, Slavonac-Topusko 1:4, Sloga M-Metalac 3:1 i Radnik-Voloder 3:1. Poredak na ljestvici nakon 17. kola : Lekenik 43, BSK 42, Banovac i Topusko po 28, Sloga Maris 24, TŠK i Metalac po 23, Voloder 22, Sokol R i Radnik po 20, Moslavac i Frankopan po 17, Sokol L 16, Zrinski 10 i Slavonac 6 bodova. U 18. kolu 19. i 20. ožujka s početkom u 15.30 sati igraju: (subota) Metalac-Frankopan, Topusko-Radnik, Sokol L-BSK, TŠK-Banovac i Lekenik-Sokol R., a u nedjelju Moslavac-Sloga Maris, i Zrinski-Slavonac dok je Voloder slobodan.