lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 13. KOLO
Trinaesto kolo donijelo je i dva neočekivana rezultata. Zrinski je, reklo bi se lakoćom, uzeo bodove u Topuskom, a Mladost GG je u Glini pokazala domaćima da i oslabljena bez nekoliko standardnih igrača može odigrati dobro i uzeti bodove što se i dogodilo.

Naime već u 32 minuti Banovac je preko Daria Žinića poveo,samo osam minuta kasnije gosti su rezultat doveli u egal golom Davida Marjanovića,da bi potom dvanaest minuta prije kraja gosti postigli pobjedonosni zgoditak preko sedamnaesto godišnjaka Matea Čengića i osigurali minimalnu pobjedu.Mora se kazati da su domaći pred sam kraj utakmice ostali u 82 i 87 minuti bez svoja dva igrača Željka Cekovića i Antonia Blaževića koje je vrlo dobri sudac Dario Vujić isključio,prvog zbog dva žuta a drugog zbog udaranja u glavu suparničkog igrača.Utakmica je u Lekeniku trajala samo jedno poluvrijeme,pa je potom prekinuta jer su gosti iz Lipovljana ostali sa manje od sedam igrača,a utakmicu su započeli sa devet,a domaćin je do prekida zabio samo devet zgoditaka.Grofovi su bez milosti prema susjedu iz Galdova pet puta poentirali za konačnicu i visoku pobjedu.Sokolovi su u ovom kolu odigrali ozbiljno i puno bolje protiv solidnih gostiju iz Jazavice i dobili utakmicu.Treba napomenuti da su Perini dečki od 38 minute ostali bez Antonia Galka koji je isključen zbog dvije opomene.Voloder i Metalac podijelili su plijen odigravši neodlučeno,a istim rezultatom od 1:1 završena je i utakmica Sokol- Radnik.Moslavci iz Popovače poraženi su u Budaševu,a nije ni čudo jer BSK do sada kao i vodeći Lekenik nije osjetio gorčinu poraza.Rezultati 13 kola: BSK-Moslavac 4:2,Banovac-Mladost GG 1:2,Sokol R-radnik 1:1,Lekenik-Slavonac 9:0 prekid u 45 minuti,TŠK-Frankopan 5:0,Sokol L-Sloga Maris 3:1,Voloder-metalac 1:1 i Topusko-Zrinski 1:3.Poredak na ljestvici nakon 13 kola,Lekenik 37,BSK 30,Banovac 25,Mladost GG 22,Topusko i Metalac 19,Sloga Maris i Vloder po 18,TŠK i Radnik 17,Sokol R 16,Sokol L 13,Moslavac 12,Frankopan 11,Zrinski 8 i Slavonac 6 bodova.U 14 kolu 14 i 15.11 s pčetkom u 13.30 sati igraju: (subota)Metalac-Topusko i Frankopan-Sokol L, a u nedjelju Moslavac-Zrinski,Sloga Maris –Voloder,Slavonac-TŠK,Radnik-Lekenik,Mladost GG-Sokol i BSK-Banovac.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 12 KOLO
U Dvoru je sve riješeno jer je Derby susret kola završen visokom pobjedom gostiju iz Šartovca koji je i postao jesenski prvak kolo prije kraja.Stari Grad je u Bročicama domaćima uzeo sve,kao i Croatia u Osekovu.Mladost i Zeleni podijelili su plijen zadovoljivši s s po jednim bodom.Pešćenica nije doputovala na megdan Lokomotivi pa će odlukom povjerenika lige Josipa Borića domaćin dobiti utakmicu za zelenim stolom.Rujevac je Jasenovcu podario tricu,a Metalac svojim gostima iz Hrastovice trinaesticu čudno ali istinito.Rezultati pretposljednjeg kola: Strug-Stari Grad 2:3,Podovi-Šartovac 0:4,Mladost R-Zeleni Brijeg 1:1,Dinamo-Croatia 1:2,Metalac-Sloga 13:1,Lokomotiva-Pešćenica 3:0 b.b. i Rujevac-Jasenovac 3:0.Poredak nakon 12 kola: Šartovac 36,Zeleni Brijeg i Podovi po 25,Stari Grad 20,Pešćenica 18,Metalac i Lokomotiva po 17,Rujevac 15,Croatia 14,Dinamo 12,Jasenovac 7,Mladost R 6 i Strug 4 boda.U posljednjem kolu ove jeseni 15.11.2015 s početkom u 13.30 sati igraju : subota Zeleni Brijeg-Dinamo,a u nedjelju Jasenovac-Strug,Peščenica-Rujevac,Sloga-Lokomotiva,Croatia-Metalac,Šartovac-Mladost R i Stari Grad-Podovi.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 11 KOLO
Gosti su u ovom kolu došli na svoje i ostvarli pet pobjeda,kao domaćin pobjedu je osigurao samo Garić u sudaru kod kuće sa Brinjanima.Dinamo iz Kutine je u najjačoj utakmici kola uzeo bodove u Jelenskoj,Moslavina DG u Jamaricama,Naftaplin u Selištu i Vatrogasac u Potoku.Rezultati 11 kola : Dinamo J-Moslavina 0:3,Jelengrad-Dinamo Kt 2:3,Selište-Naftaplin 0:7,Matija Gubec-Strijelac 2:4 i Sloga-Vatrogasac 0:3.Predak nakon 11 kola : Vatrogasac 30,Dinamo Kt 24,Jelengrad 22,Strijelac 21,moslavina 19,M.Gubec 15,Sloga,Ekonomik i Dinamo j po 13,Selište 7,Naftaplin 6,Garić i Brinjani po 4 boda.U 12 kolu 14 i 15 11.2015 godine u 13.30 sati igraju,(subota) Moslavina DG-Jelengrad,Vatrogasac-Garić,Strijelac-Sloga,Naftaplin-M.Gubec,Dinamo Kt-Selište i Ekonomik-Dinamo J u nedjelju. (I.Pasanec)