lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 7 KOLO
Derby susret kola u Lekeniku završio je visokom pobjedom domaćih koji su za samo pola sata igre očerupali voloderske kanarince, s četiri zgoditka, a onda su ubacili u prvu brzinu i postigli još četiri za konačnicu.

Banovac je kod kuće za samo 28 minuta protiv fenjeraša Zrinskog riješio utakmicu,ostalo je bila samo rutina.Grofovi su na svom Parku nanijeli peti poraz ove jeseni Sokolu, ali onom iz Velike Ludine koji je ostao na podjeli pretposljednjeg mjesta na ljestvici.U Lipovljanima podjela plijena,pa Moslavci odoše kući bodom kao kuća.Teška bitka vodila se u Majuru gdje su dečki Ivice Solomuna slavili protiv do sada petoplasiranog Frankopana.Drugo plasirani BSK rutinski je dobio goste s Drvenjaka za drugo mjesto na ljestvici.U Gornjoj Gračenici utakmica za infarkt,ali u prvoj dionici to nije izgledalo tako,nakon što su se gostujuću napadači Hadžić i Šimunović dobro ispromašivali ovaj posljednji postiže u 45 minuti zgoditak za vodstvo.Nakon odmora domaći preko Veverca izjednačuju rezultat,a gosti se ponovno bude i u 55 i 57 minuti postižu dva zgoditka za vodstvo.A onda za samo pet minuta u 63 i 64 domaći zgoditcima,Trutića te ponajboljeg domaćeg igrača Ante Lovrića, koji je zamislite u igru ušao s klupe tek u drugom dijelu,pobjedonosni zgoditak u 67 minuti postiže Dario Forgač.Rezultati odigranih utakmica 7.kola : Slavonac-Moslavac 1:1,Radnik-Frankopan 3:2,BSK-Metalac,Banovac-Zrinski,Sokol R-Topusko 1:2,Lekenik-Voloder 8:1,TŠK-Sokol L 1:0 i Mladost GG-Sloga Maris 4:3.Zaostala(odg.)utakmica 6.kola Topusko-Banovac 2:2.Poredak nakon 7 kola: Lekenik 19,BSK 17,Sloga Maris 14,Banovac i Topusko 13,Voloder 12,Frankopan i Metalac po 11,Mladost GG 10,TŠK 8,Radnik 7,Moslavac i Sokol R po 6,Slavonac 5,Sokol L 4 i Zrinski 1 bod.U 8 kolu 8.listopada 2015 godine s početkom u 16.00 sati igraju: Moslavac-Sokol L,Voloder-TŠK,Topusko-Lekenik,Zrinski-Sokol R,Metalac-Banovac,Sloga Maris-BSK,Frankopan-Mladost GG i Slavonac-Radnik.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 7 KOLO
Mrtva trka između Zelenog Brijega i Šartovca nastavlja se i dalje,Šartovac je u Hrastovici poentirao sedam puta a Zeleni Brijeg u Subockoj četiri što je bilo dovoljno za nove pobjede.Metalac je kod kuće visoko nadigrao dečke iz Bročica,Jasenovac je kod kuće stradao od Podova,a PPG Rujevac je gostima iz Repušnice pokazao zube sedam puta i ostavio ih da i dalje nose fenjer bez ijednog boda.Pešćenica je uzdrmala Stari Grad s četiri stupnja po Merkaliju,a Lokomotiva je postigla i drugu pobjedu za redom ove jeseni kod kuće protiv Dinama iz Osekova.rezultati odigranih utakmica 7 kola: Metalac-Strug 4:0,Lokomotiva-Dinamo 2:1,PPG Rujevac-Mladost r 7:0,Jasenovac-Podovi 0:5,Pešćenica-Stari Grad 4:0,Sloga-Šartovac 0:7 i Croatia-Zeleni Brijeg 2:4.Poredak nakon sedmoga kola: Zeleni Brijeg i Šartovac po 21,Podovi 19,Stari Grad i Pešćenica po 11,PPG Rujevac 10,Dinamo i Sloga po 9,Lokomotiva 8,Metalac i Croatia po 7,Strug 4,Jasenovac 3 i Mladost R bez bodova.
U osmom kolu 11.listopada 2015 godine u 16.00 sati igraju: Strug-zeleni Brijeg,Šartovac-Croatia,Stari Grad-Sloga,Podovi-Pešćenica,Mladost R-Jasenovac,Dinamo-PPG Rujevac i Metalac-Lokomotiva.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 6 KOLO
Prvoplasirani Vatrogasac je očito u top formi,ovaj put je postigao "samo"jedanaest komada,a suparnik je bio Ekonomik.Sloga je kod kuće dobrano naprašila simpatične nogometaše iz Selišta,a Medo i društvo iz Jelenske muku su mučili protiv Garića u Ilovi za nove bodove.Brinjani i Dinamo iz Jamarica su remizirali,dok je onaj drugi Dinamo iz Kutine u Stružcu uzeo mjeru domaćinu.Strijelac je kod kuće u Derby susretu protiv Moslavine DG minimalno izgubio a Moslavina je tom pobjedom zadržala drugo mjesto na ljestvici.Rezultati 6.kola: Sloga-Selište 7:0,Garić-Jelengrad 0:2,Brinjani-Dinamo J 1:1,Vatrogasac-Ekonomik 11:1,Strijelac-Moslavina DG 1:2 i Naftaplin-Dinamo Kt 2:3.M.Gubec je bio slobodan.Poredak nakon šestoga kola: Vatrogasac 15,Moslavina i Dinamo Kt 12,Jelengrad 11,Sloga,Ekonomik i Strijelac p 9,M.Gubec 6,Dinamo J 5,Brinjani 4,Naftaplin 3,Selište i Garć po 1 bod.U 7.kolu 10 i 11 listopada s početkom u 16.00 sati igraju: (subota) Moslavina DG-Naftaplin i Matija Gubec-Sloga,a u nedjelju Ekonomik-Strijelac,Dinamo J-Vatrogasac,Jelengrad-Brinjani i Selište-Garić.Dinamo iz Kutine je slobodan. (I.Pasanec)