lopta-m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 20. KOLO
Sokolovi su teže nego što se to očekivalo slavili protiv čvrstoga Radnika, poveli su preko Gajdeka u prvom dijelu utakmice, da bi u drugom dijelu Faltis iz kaznenog udarca povećao vodstvo, a za konačnicu i 3:0 poentirao je Lom, utakmicu je dobro sudio Dejan Šoufek iz Bročica.

U Galdovu još jedan poraz crveno crnih ovaj puta od Metalca koji čvrsto drži petu poziciju na ljestvici. Moslavac je kod kuće na svom stadionu izgubio od TŠK-a. Gosti su poveli već u 5. minuti preko Domitrovića, a izjednačio je Marđetko iz kaznenog udarca u 59. minuti. Pet minuta prije kraja Matija Baća zabija za konačnih 1:2. Utakmicu je dobro sudio mlađahni Ljevar iz Brinjana. Derby kola u Grabovcu između Sloge Maris i zelenih iz Petrinje završio je pobjedom domaćih, zgoditcima Hadžića i Ljubičića koji su za samo dvije minute srušili petrinjce. Utakmicu je vrlo dobro sudio Jaroslav Gulan iz Siska. U Lipovljanima lavovska borba u kojoj su gosti iz Budaševa uzeli sve doduše minimalno, ali zasluženo i to zgoditkom Malbašića u 87. minuti. U Dvoru domaćin u borbi za opstanak nije uspio doći do bodova, jer su ih glatko svladali solidni gosti iz Topuskog s tri razlike. U Odri iznenađenje oslabljena Mladost iz G.Gračenice bez svog ponajboljeg igrača Ivana Jajetića slavila, svladavši domaće mladiće trenera Roberta Perkovića. Za 0:1 poentirao je Andrej Mariću u 26. minuti, a za 0:3 u 60. i 68. minuti Ante Lovrić, počasni pogodak postigao je za domaće Begić u 90. minuti. Tom su pobjedom gračanski plavi pobjegli s dna ljestvice, predavši fenjer dečkima iz Dvora. Rezultati 20. kola: Podovi:Topusko 0:3, Sokol-Radnik 3:0, Moslavac-TŠK 1:2, Sloga Maris-Mladost 2:0, Frankopan-Metalac 0:3, Zrinski-Mladost GG 1:3 i Slavonac-BSK 2:3. Poredak na ljestvici nakon 20. kola: BSK 47, Sloga Maris, Sokol i Mladost po 40, Metalac 38, Topusko 29, Slavonac 27, Radnik 23, Zrinski i Moslavac 22, TŠK 20, Frankopan 17 i Mladost i Podovi po 14 bodova. U 21. kolu 2. i 3. svibnja s početkom u 17,00 sati igraju (subota) Metalac-Slkoga Maris i TŠK-Sokol, a u nedjelju Slavonac-Podovi, BSK-Zrinski, Mladost GG-Frankopan, Mladost-Moslavac i Radnik-Topusko.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 15. KOLO
Derby kola u Voloderu nakon puno muke i poteškoća završio je pobjedom domaćih kanarinaca zgodicima Bartolića i Michaela Barbera u 74. i 77. minuti utakmice, a gosti su od 57. minute igrali bez dvojice svojih igrača koje je sudac Svjantko opravdano isključio iz igre, prvog u 7., a drugog 57. minuti. Metalac je u Međuriću teškom mukom slavio protiv Struga, kao i Pešćenica protiv Dinama kod kuće. Jasenovac je kao gost u Kutini uzeo bodove Lokomotivi, dok je Stari Grad pomrsio račune dobrim dečkima iz Rajića uzevši im bod na svom terenu u Kraljevoj Veliki. Rezultati 15. kola: Metalac-Strug 2:1, Lokomotiva-jasenovac 0:1, Stari Grad-Sokol 0:0, Pešćenica-Dinamo 2:1 i Voloder-Mladost R 2:0, Sloga je bila slobodna. Poredak na ljestvici nakon 15. kola: Pešćenica 35, VColoder 32, Mladost R 31, Sokol 27, Metalac 26, Strug 21, Stari Grad 17, Jasenovac 16, Dinamo 14, Sloga 11, Lokomotiva 8 i Strijelac 4 boda. U 16. kolu 3. svibnja u 17,00 sati igraju: Strug-Voloder, Mladost-Pešćenica, Dinamo-Stari Grad, Sokol-Lokomotiva i Sloga-Metalac, a Jasenovac je slobodan.
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA KUTINA 19. KOLO
Šartovčani i dalje dvocifrenim rezultatima jurišaju k naslovu prvaka, ovaj puta cenera su popili simpatični dečki iz Selišta. Ekonomik se iz Jamarica vratio pjevajući, jer su uzeli sve domaćinu, dok je Moslavina DG kod kuće remizirala s Dinamom iz Kutine. Vatrogasac je u susjednom Derby susretu svladao ratnike s Peradarstva. U Potoku pobjeda Sloge protiv fenjeraša iz Brinjana, a dečki predsjednika Roga iz malog Kuvajta visoko su porazili Garić. Rezultati 19. kola: Dinamo-Ekonomik 0:2, Šartovac-Selište 10:1, Vatrogasac-M.Gubec 3:1, Moslavina DG-Dinamo Kt 1:1, Sloga-Brinjani 2:1 i Naftaplin-Garić 8:1, Jelengrad je bio slobodan. Poredak na ljestvici nakon 19. kola: Šartovac 47, Jelengrad 43, Naftaplin 40, Vatrogasac 39, Matija Gubec 35, Moslavina DG 29, Ekonomik 22, Dinamo J 18, Sloga 17, Dinamo KT 12, Selište i Garić 10 i Brinjani 8 bodova. U 20. kolu 2. i 3. svibnja u 17,00 sati igraju: (subota) Matija Gubec-Šartovac, a u nedjelju Garić-Sloga, Brinjani-Moslavina DG, Dinamo Kt-Vatrogasac, Selište-Dinamo J i Ekonomik-Jelengrad, a Naftaplin je slobodan.