lopta-m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Sezonu jesen- proljeće 2011./2012. otvorili su još u petak lipovljanski Slavonac i Sloga Maris, a oslabljeni gosti dobili su utakmicu minimalnim rezultatom.

U Galdovu su Gliga i unuci protiv dobrog Frankopana osvojili bod odigravši neriješeno. Domaćin je dva puta vodio, a gosti su dva puta preko Jurice Šenija i Dražena Gligića izjednačili i kući nose bod kao kuća. Jasenovac je dobrano naprašio goste iz Hrastovice, udjelivši novajliji "samo" pet komada. Sokol se u Ludini malo pomučio sa Dinamom postigavši samo jedan zgoditak preko lucidnog Culjage u 33. minuti utakmice te uzeo sva tri boda, iako ne treba zanemariti neke prigode gostiju posebno onu u 90. + 3 minute. Iako su najavili pohod na vrh, Dolini Grofovi su kod kuće minimalno dobili Zrinski. Pešćenica, iako kažu oslabljena, otpratila je svog gosta Mladost R sa tri gola u mreži za prve bodove. Solomunovi su puleni s lakoćom dobili drugog novajliju u ligi Sunjski. Moslavci su u Popovači teško dobili Topusko.
Rezultati 1.kola: Slavonac- Sloga Maris 1:2, Sokol- Dinamo 1:0, Frankopan- Mladost GG 2:2, TŠK 1932- Zrinski 2:1, Pešćenica- Mladost R 3:0, Jasenovac- Sloga H 5:1, Radnik- Sunjski 3:0, Moslavac- Topusko 2:1.
Poredak na ljestvici nakon 1. kola: Jasenovac, Pešćenica, Radnik, TŠK, Moslavac i Sokol po 3 boda, Mladost GG i Frankopan 1 bod, Sloga, Sunjski, Mladost R, Dinamo, Zrinski, Slavonac i Topusko bez bodova.
Parovi 2. kola koji se igraju već u srijedu, 31.kolovoza u 17.30 sati: Sloga Maris- Topusko, Sunjski- Moslavac, Sloga H-Radnik, Mladost R- Jasenovac, Zrinski- Pešćenica, Mladost- TŠK, Dinamo O- Frankopan i Slavonac- Sokol.