Početna Ustrojstvo Radna tijela

Najave





Radna tijela Gradskog vijeća
Srijeda, 21 Listopad 2009 18:12

Radna tijela Gradskog vijeća u mandatu 2017.- 2021.

POVJERENSTVO ZA IZBOR I IMENOVANJE
1. Ksenija Tomac
2. Ivan Abaz
3. Andrija Ričko


MANDATNO POVJERENSTVO
1. Danijel Sučija
2. Ante Žilić
3. Vlado Lendvaj

 

KOMISIJA ZA STATUT, POSLOVNIK I NORMATIVNU DJELATNOST
1. Antonija Dolenčić
2. Franjo Martinović
3. Branko Gregurek
4. Siniša Losso
5. Josip Grgurić

 

POVJERENSTVO ZA IMENOVANJE ULICA I TRGOVA
1. Anto Žilić
2. Vlado Dutković
3. Daniela Andrić
4. Zoran Knežević
5. Ljiljana Torman-Debeljak

 

POVJERENSTVO ZA UTVRĐIVANJE PRIJEDLOGA KANDIDATA ZA GODIŠNJE NAGRADE
1. Josip Buić
2. Ksenija Tomac
3. Damir Škojo
4. Zvonimir Kondres
5. Željko Ovčar

 

ODBOR ZA KOMUNALNU DJELATNOST
1. Zlatko Kunštek
2. Zdravko Bartolić
3. Dragutin Šneler
4. Igor Vuković
5. Vedran Trojanović
6. Mladen Marković
7. Diana Svjetlana Lendvaj
8. Ivana Popinjač
9. Marijan Belančić

 

ODBOR ZA GOSPODARSTVO
1. Dragan Selak
2. Franjo Martinović
3. Mijo Golomboš
4. Miro Hrlić
5. Darko Sambolek
6. Dalibor Bužić
7. Ljubica Cvetić Javorski
8. Zdenko Krnjić

 

ODBOR ZA TURIZAM
1. Mirjana Kozić
2. Dijana Jaić
3. Marina Dijanić
4. Ivana Marušić
5. Martina Ferenčak
6. Žaklina Mihelčić
7. Anica Sambolek
8. Martina Pleše

 

ODBOR ZA ZDRAVSTVO
1. Marija Starčević
2. Ivica Radman
3. Marina Stjepanović
4. Igor Ilčić
5. Adela Matušin

 

ODBOR ZA POLJOPRIVREDU
1. Ivana Trbušić
2. Vlado Gregurek
3. Branislav Pavličević
4. Mijo Golomboš
5. Drago Steković
6. Damir Šerbecki
7. Petar Cvetko
8. Slaven Kolarić
9. Zvonimir Dravinac
10. Igor Hrastović

 

ODBOR ZA KULTURU I PROSVJETU
1. Lidija Perko
2. Nevenka Kundrata Carek
3. Vladimir Vuksan
4. Josip Mišković
5. Nataša Šarčević
6. Matea Jalžečić
7. Saša Bočkor
8. Ljiljana Masnjak
9. Ružica Podbrežnjak
10. Slavica Žabčić
11. Josip Kolarić
12. Zdravko Jurčec
13. Josip Štrok
14. Stanislav Andlar
15. Ksenija Tomac
16. Anđa Kunštek
17. Miro Hubak
18. Marija Pukec Žigić
19. Josip Kovač

 

ODBOR ZA BRANITELJE
1. Željko Pačarek
2. Anto Žilić
3. Stjepan Ričko
4. Stipo Uremović
5. Boris Lovrenčić
6. Damir Božić
7. Anto Čupić
8. Josip Đudarić
9. Zdravko Zorko
10. Ljubomir Fridrih
11. Katica Demeter
12. Mato Fofić

 

ODBOR ZA EKOLOGIJU
1. Filip Šneler
2. Vesna Tišljar
3. Krunoslav Božiček
4. Danijel Darapi
5. Antonija Pokas
6. Luca Pranjić
7. Zoran Žigić

 
 




Btn_srgp










Btn_smz

Btn_LAG

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Službene stranice Grada Popovača optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera 8, Firefoxa 3.5. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 6 ili 7, svakako nadogradite svoj preglednik. Na taj način osigurati ćete pravilno prikazivanje ove internet stranice, te iskorištavanje svih njenih mogućnosti.