lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 13 KOLO
Konačno jedno kolo bez odgode. Derby kola odigran je u Lekeniku gdje su boj zametnuli domaći Lekenik i Libertas iz Novske.

U korektnoj utakmici domaći su u svim elementima nogometne igre nadigrali čvrste goste iz Novske i uz BSK iz Budaševa jedina su momčad bez poraza ove jeseni.Sokolovi su gle čuda došli na svoje i osigurali drugu pobjedu za redom,protiv solidne momčadi Frankopana i to tri razlike.Grofovi su bez većih napora prošetali Popovačom i visoko slavili protiv desetkovanog Moslavca,kojeg Covid 19 nikako ne napušta.Metalac je odigrao dobru utakmicu protiv Perine Sloge i minimalno pobijedio.Kanarinci su konačno zaigrali dosta dobro i nadjačali svog suparnika iz Kutine.Vodeće Topusko se nije dalo smesti u Pešćenici zabili su četiri komada i odnijeli bodove u Topusko.BSK je svoju utakmicu protiv Hajduka odigrao još u prošlom kolu unaprijed i minimalno dobio.Slobodni su bili Dinamo i Radnik.Rezultati 13 kola,Sokol-Frankopan 5:2,Moslavac-TŠK 1:5,Lekenik-Libertas 4:2,Metalac-Sloga 1:0,Voloder-Vatrogasac 3:1,Pećenica-Topusko 0:4 i ranije BSK-Hajduk 3:2.POredak nakon13 kola,Topusko 30,Libertas i Lekenik 27,BSK 25,TŠK 18,Voloder i Metalac 15,Sloga 14,Frankopan 12,Radnik 11,Sokol 10,Pešćenica 7,Moslavac i Vatrogasac 6,Dinamo i Hajduk 1,Mladost i Slavonac bez bodova.U 14 kolu koje se igra u srijedu 18.11.2020 godine u 13,00 sati igraju,Radnik-Sloga,Hajduk-Metalac,Dinamo-BSK,Vatrogasac-Pešćenica,TŠK-Voloder,Frankopan-Moslavac,utakmica Topusko-Lekenik odigrana je ranije.Slobodni su Libertas i Sokol.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 11 KOLO
U Derby susretu kola vodeći Jelegrad je nadvisio Matiju Gubca u Kutini i zadržao vodeću poziciju na ljestvici.Bila je to dobra utakmica u kojoj su gosti već u prvom dijelu poveli 4:1,domaći smanjuju do poluvremena na 3:4.U drugoj dionici igra samo jedna momčad ona iz Jelenske i s još dva zgoditka odnosi bodove.Iznenađenje kola priredili su dečki iz Jamarica koji su u Međuriću uzeli bod domaćinu zgoditcima veterana Vučkovića.Strijelac je kod kuće odigrao s Naftaplinom 3:3,utakmica za zaborav koju je ispod nivoa 2..ŽNL sudio Antonio Šaško.Lokomotiva i Mladost GG odigrali su dobru utakmicu u Kutini gosti su u 80 minuti imali 2:2,a tada na scenu stupaju pričuve s klupe Lokomotive i osiguravaju visoku pobjedu.Dosad solidna momčad Moslavine iz Donje Gračenice nadjačana je u Ilovi od Garića dva razlike iako su domaći od 68 minute igrali s igračem manje,počasni zgoditak za goste postigao je Dražen Turina.Šartovac se gotovo pola sata mučio protiv dobrih gostiju iz Vlahiničke da postigne vodeći zgoditak,a onda za 12 minuta domaći vode tri razlike.U drugom dijelu nakon pet minuta gosti smanjuju euro zgoditkom Sebstijana Kamenšćaka iz slobodnog udarca,potom domaći postižu očekivane pogotke i visoko dobijaju utakmicu.Kod domaćih bolji od ostali strijelac četiri zgoditka Zoran Krupljan.Rezultati 11 kola,M.Gubec-Jelengrad 3:6,Strijelac-Naftaplin 3:3,Lokomotiva-Mladost GG 5:2,Metalac-Dinamo J 2:2,Garić-Moslavina DG i Šartovac-Ekonomik 8:2,Sloga je bila slobodna.Poredak nakon 11 kola,Jelengrad 24,Šartovac i Metalac 22,Mladost i Lokomotiva 15,M.Gubec 14,Sloga 11,Moslavina DG 10,Naftaplin i Dinamo J 7,Garić 6 i Dinamo Kt bez bodova.Dvanaesto pretposljednje kolo igra se u srijedu 18.11.2020 godine s početkom u 13,00 sati,a sastaju se,Ekonomik-Sloga,Jelengrad-Šartovac,Moslavina-M.Gubec,Dinamo J-Garić,Mladost GG-Metalac i Strijelac-Lokomotiva,slobodan je Naftaplin. (I.Pasanec)