plazma vOve godine OŠ Popovača po prvi puta je sudjelovala na državnom natjecanju Sportske igre mladih koje su održane u Umagu i Savudriji, od 29.6. do 5.7.2020.

"Naša učenica Vita Mišković iz 3.b razreda natjecala se u atletici i osvojila 4. mjesto. Osim u atletici, naši učenici natjecali su se u igri Graničar. Naše graničarke Mia Uremović 3.a, Leona Martinić 3.a, Maja Martinić 5.a, Karla Horvatić 5.b i Tara Božić 5.b, te graničari Jan Hosu 4.a, Borna Vukelić 5.b, Filip Kutleša 5.c i Niko Petranović 5.a osvojili su 4. mjesto. Bila su to tri nezaboravna dana gdje smo druženjem, igrom i sportskim duhom pokazali da život treba živjeti bez droge, jer droga uzima život"- ističu iz Osnovne škole Popovača te upućuju srdačne čestitke svima na postignutim rezultatima uz želju za puno uspjeha na budućim sportskim natjecanjima. "Također, zahvaljujemo se Gradu Popovači i gradonačelniku Josipu Miškoviću, našem ravnatelju Draženu Mlakaru i roditeljima koji su nas bodrili i pružili podršku"- zaključuju iz OŠ Popovača.