utrka gg 2 mOdržana je 3. utrka putevima vinograda, ove godine u Gornjoj Gračenici.


Organizator je i ove godine Udruga maratonaca rekreativnog trčanja "HEROJI NE UMIRU". "Po izuzetno napornoj stazi u Gornjoj Gračanici oko 70 - ak zaljubljenika u trčanje istrčalo je 10 kilometara. Po riječima samih trkača staza je bila dosta naporna i zahtjevna, a nekima je to bilo prvo iskustvo.
Nakon utrke i podjele nagrada druženje je nastavljeno do kasnih večernjih sati u Društvenom domu u Gornjoj Gračanici. Ujedno ovo je bio dobar trening pred veliki 3. Memorijalni ultramaraton "OD VELIKOG DO MALOG VUKOVARA" na dionici od 310 km. Trčati će se neprekidno 37 sati u spomen na sve žrtve ova dva herojska mjesta" - poručili su organizatori.
KATEGORIJA MUŠKI
1.DEJAN JAKELJIĆ 41:47 min
2.RENATO DASOVIĆ 42:17 min
3.VEDRAN KELEMEN 42:28 min
4.STJEPAN ŽANIĆ 42:52 min
5.MATIJA KUŠIĆ 43:02 min
6.KRISTIJAN PINTAR 43:51 min
7.DARKO VARGIĆ 44:19 min
8.MARIO ŠIFTAR. 44:34 min
9.MARIJAN CINDRIĆ 46:32 min
10.KRISTIJAN HAĐUR 47:19 min
11.DEJAN ŠOUFEK 47:20 min
12.ADIS JUŠIĆ 47:31 min
13.ANTONIO HORVATIĆ 48:15 min
14.GORAN DRAKSLER 48:37 min
15.ALEKSANDAR RACA 49:41 min
16.ENES IBRAHIMAGIĆ 49:47 min
17.MIRKO ANTOLJAK 50:06 min
18.DARKO ŠPEHAR 50:06 min
19.KRUNOSLAV BENCEK 59:54 min
20.GORAN KOČIŠ 51:14 min
21.NIKOLA MARKOVIĆ 51:42 min
22.MARKO SRNEC 52:34 min
23.LEOPOLD ŠPEHAR 52:44 min
24.DUBRAVKO RAPIĆ 52:48 min
25.VLADIMIR SELEC 52:50 min
26.HIMZO ŠABIĆ 53:36 min
27.MILORAD ROMČEVIĆ 54:42 min
28.MILAN KRANJČEVIĆ 55:18 min
29.SREČKO ZAPLATIĆ 55:32 min
30.JOSIP FABIJANIĆ. 55:34 min
31.MLADEN ŠULEKIĆ 55:54 min
32.DUŠKO ŠTRBAC 55:57 min
33.DARKO VUKMANOVIĆ 56:32 min
34.ZORAN KOS 57:06 min
35.EDO BAKSA 57:22 min
36.MATO PAUKOVIĆ 58:18 min
37.ALEN ŠKVORC 58:28 min
38.DEJAN BRKIĆ 58:39 min
39.MATT MARINIĆ 58:44 min
40.ROBERT POLJANEC 58:47 min
41.GORAN ROMIĆ 58:58 min
42.ANTEŠA DŽOMBA 1:00:00 min
43.VJEKOSLAV BANEKOVIĆ 1:00:43 min
44.GORAN TODOROV 1:01:15 min
45.GORAN BAKŠIĆ 1:01:32 min
46.GORAN BAKŠIĆ 1:01:32 min
47.JASMIN DIZDAREVIĆ 1:03:57 min
48.MATEJ PERIĆ 1:04:03 min
49.DAMIR KORICA 1:07:35 min
50.VALENTINO VASILIK 1:08:38 min
51.ULRICH KNUPPER 1:12:87 min
52.GPRAN VUKOVIĆ 1:22:13 min
KATEGORIJA ŽENE
1.VESNA JANKOVIĆ 55:08 min
2.SANJA VUKOVIĆ 56:23 min
3.JASNA PLEMENITI 58:33 min
4.EMILIJA ŽIDAK 1:01:15 min
5.MANUELA SMETKO 1:03:20 min
6.KRISTINA MAŽAR. 1:04:03 min
7.SUZANA KOSTELAC 1:07:35 min
8.TIHANA BUIĆ 1:10:36 min
9.JOSIPA BAKŠIĆ. 1:11:43 min
10.MARINA PETERFI 1:12:07 min
11.CHIARA TODOROV 1:12:07 min
12.KAROLA KNUPPER 1:13:54 min
13.SUZANA BRLEK 1:16:10 min
14.MILADA RABIHIĆ 1:24:30 min