Početna Ustrojstvo Radna tijela
Radna tijela Gradskog vijeća
Srijeda, 21 Listopad 2009 18:12

Radna tijela Gradskog vijeća u mandatu 2013.- 2017.

MANDATNO POVJERENSTVO

1. HSLS Željka Franjić, predsjednica (Voloder, Ulica gospođica 5)
2. HSP Anto Žilić (Popovača, Sisačka 160/B)
3. SDP Saša Jagarčec (Popovača, Zagrebačka 7)

POVJERENSTVO ZA IZBOR I IMENOVANJE
1. HSP Marijan Belančić, predsjednik (Gornja Jelenska, Rudnička ulica 3)
2. HSLS Andrija Ričko (Popovača, Ravnik 73 a)
3. SDP Željko Kasik (Donja Vlahinička, Tome Puček 37)

KOMISIJA ZA STATUT, POSLOVNIK I NORMATIVNU DJELATNOST
1. HSLS Marija Starčević, predsjednica (Popovača, Voćarska ulica 6)
2. HSP Franjo Martinović (Popovača, Vinogradska Mikulanica 70)
3. HSLS Nataša Šarčević (Popovača, Mikulanica 35)
4. SDP Željko Kasik (Donja Vlahinička, Tome Puček 37)
5. HSP Mario Ganić (Popovača, Zagrebačka 136/b)

POVJERENSTVO ZA IMENOVANJE ULICA I TRGOVA
1. HSLS Mijo Dovranić, predsjednik (Stružec, Ulica Zapolic 44)
2. HSP Milivoje Andrić (Gornja Gračenica, Zagrebačka 148)
3. SDP Igor Ilčić (Popovača, Ulica Jaglaca 4)
4. RS Jasmina Kovač (Popovača, Braće Weiss 4)
5. HSP Branislav Pavličević (Stružec, Belavina 10)

POVJERENSTVO ZA UTVRĐIVANJE PRIJEDLOGA KANDIDATA ZA GODIŠNJE NAGRADE
1. HSP Anto Žilić, predsjednik (Popovača, Sisačka 160/b)
2. HSP Zlatko Kunštek (Osekovo, Ulica Crkveno selo 52/a)
3. HSLS Darko Sambolek (Donja Vlahinička, Puček Tome 4)
4. SDP Nataša Ivanković (Popovača, Raičevac 47)
5. NL Dejan Jurkić (Popovača, Radnička ulica 28)

ODBOR ZA KOMUNALNU DJELATNOST
1. SDP Ines Halaš, predsjednik (Popovača, Zagrebačka 41)
2. HSP Ivan Jakovljević (Podbrđe, Zagradska 23)
3. HSP Vjekoslav Zadravec (Gornja Gračenica, Ulica Luka 11)
4. HSLS Vlado Beronić (Popovača, Ulica Alojzija Stepinca 10)
5. HSLS Mario Tutić (Popovača, Moslavačka 15)
6. SDP Ivan Pasanec (Ciglenica, Ciglenica 14)
7. SDP Đurđica Lopac (Popovača, Zagrebačka 28)
8. NL Mario Štibrić (Popovača, Antuna Nemčića 7)
9. HSP Zvonimir Kondres (Voloder, Vezmarova 35)

ODBOR ZA GOSPODARSTVO
1. HSP Franjo Martinović, predsjednik (Popovača, Vinogradska Mikulanica 70)
2. SDP Josip Uremović (Popovača, Ivana Pergošića 20)
3. HSP Svjetlana Mišković (Popovača, Dr. Polak Slavka 82)
4. HSLS Marković Mladen ( Gornja Gračenica, Zgrebačka ulica 82)
5. NL Tomislav Martinec (Potok, Ulica Kutanija 106)
6. SDP Željko Stančić (Potok, Ulica Kutanija 13)
7. RS Zdravko Štefanek (Donja Vlahinička, Zagrebačka 70)
8. HSLS Ričko Stjepan (Osekovo, Gornje selo 91)

ODBOR ZA TURIZAM
1. SDP Petra Radman, predsjednica (Popovača, Trg grofova Erdödyja 29)
2. HSP Vlatka Stakor (Osekovo, Crkveno selo 38f)
3. HSP Nevenka Kundrata Carek (Gornja Jelenska, Ulica Kamenica 5)
4. SDP Jasmina Takač (Osekovo, Ulica Gornje selo 85)
5. Hrvatski laburisti- Stranka rada Mladen Bago (Popovača, Vinogradska ulica 11)
6. NL Vanja Đurinec (Voloder, Trg sv. Antuna 15)
7. HSP Ivica Radman (Voloder, Ulica Škrleta 20)
8. HSLS Magdalena Jelaš (Popovača, Mikulanica, F. Stjepanića 23)

ODBOR ZA ZDRAVSTVO
1. HSLS Jasminka Kovač, predsjednica (Popovača, Braće Weiss 24)
2. HSP Igor Šket (Popovača, Vinogradska ulica 22/a)
3. SDP Adela Matušin (Popovača, Mikulanica 117)
4. HSP Marina Stjepanović (Popovača, Sisačka 30)
5. HNS Gojko Ivandić (Popovača, Antuna Nemčića 3)

ODBOR ZA POLJOPRIVREDU

1. HSP Vlado Kumpović, predsjednik (Podbrđe, Zagradska ulica 32)
2. NL Lovro Miklaužić (Popovača, Dr. Polak Slavka 8)
3. HSP Ivan Jakovljević (Podbrđe, Zagradska 23)
4. SDP Željko Stančić (Potok, Ulica Kutanija 13)
5. HSLS Željka Franjić (Voloder, Ulica Gospođica 5)
6. Ivan Trbušić (Stručne službe Općine Popovača)
7. Udruga stočara i ratara 'Seosko gospodarstvo Popovača' Petar Cvetko (Popovača, Ravnik 31)
8. Središnji savez udruga uzgajivača hrvatskog hladnokrvnjaka Miško Šklempe (Donja Gračenica, Cohina 26)
9. OPG Tomislav Vrabec (Voloder, Gornji krivaj 7)
10. HSP Branislav Pavličević (Stružec, Belavina 10)

ODBOR ZA KULTURU I PROSVJETU
1. NL Martina Ferenčak, predsjednica (Popovača, Dr. Polak Slavka 28)
2. HSP Dragan Šarčević (Voloder, Zagrebačka 55)
3. HSP Davor Mihaljević (Potok, Ulica Sredanija 32/a)
4. Marija Bilić- Prcić (OŠ Popovača, Vinogradska 15)
5. HSLS Jelena Šarčević (Popovača, Trg grofova Erdodyja 12)
6. SDP Ivan Sebal (Popovača, Vinogradska Mikulanica 43)
7. HSLS Nevenka Kramarić (Popovača, Trg grofova Erdodyja 21)
8. Zdenko Krnjić (Tamburaški orkestar, Braće Weiss 15)
9. Drago Plaščar (KUD 'Potočanka' Potok, Ulica Čavorija 78)
10. Nada Batković (KUD Stružec, Stružec, Ulica Varoš 28)
11. Zlatko Kunštek (KUD 'Stjepan Šajnović' Osekovo, Osekovo, Ulica Crkveno selo 52/a)
12. Josip Kolarić (KUD 'Moslavčanka' Donja Gračenica, Donja Gračenica, Moslavačka 18)
13. Josip Draganić (KUD 'Moslavka' Gornja Gračenica, Gornja Gračenica, Željeznička 4)
14. Josip Štrok (KUD 'Moslavec' Voloder, Gornji krivaj, Ulica sv. Josipa)
15. Stanislav Andlar (Udruga Ivanje Gornja Jelenska, Gornja Jelenska, Jelengradska 61a )
16. Ksenija Tomac (KUD Jelenčanka Gornja Jelenska, Gornja Jelenska, Jelengradska 143a)
17. Anđa Kunštek (Radionica 'Narodno tkivo i vezivo', Osekovo, Crkveno selo 64)
18. Nives Jurkin Stambolija (Knjižnica i čitaonica Popovača, Trg grofova Erdodyja 7)
19. Marija Starčević (Pjevački zbor Grada Popovače, Popovača, Voćarska ulica 6)

ODBOR ZA BRANITELJE
1. Anto Žilić, predsjednik (Popovača, Sisačka 160/b)
2. Zlatko Mišković (Popovača, Dr. Polak Slavka 82)
3. Siniša Fridrih (Donja Gračenica, Rokova ulica 21)
4. Jerković Josip (Gornja Gračenica, Škarje 25)
5. Milivoje Andrić (Gornja Gračenica, Zagrebačka ulica 148)
6. Vlado Dukarić (Donja Jelenska, Put kroz selo 43)
7. HVIDRA- Ivica Keser (Podbrđe, Put kroz selo 22)
8. Udruga branitelji Hrvatske ogranak Voloder- Željko Pačarek (Voloder, V.Kocha 20a)
9. Udruga branitelja Hrvatske ogranak Donja Gračenica- Zdravko Zorko (Donja Gračenica, Športska 6b)
10. Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata ogranak Popovača- Fridrih Ljubomir (Donja Gračenica, Rokova 1)
11. Udruga roditelja poginulih hrvatskih branitelja- Katica Demeter (Gornja Gračenica, Zagrebačka 156)
12. Udruga dragovoljaca Domovinskog rata- Mato Fofić (Popovača, Ulica braće Weiss 3)

ODBOR ZA EKOLOGIJU
1. SDP Nikolina Zorko Pavlinić, predsjendica (Donja Gračenica, Športska ulica 6b)
2. HSP Zvonimir Kondres (Voloder, Vezmarova 35)
3. HSLS Ljiljana Petranović (Popovača, Braće Weiss 34)
4. HSU Željko Greman (Popovača, Radnička ulica 8)
5. NL Vanja Živoder (Popovača, Ulica Jaglaca 5)
6. Hrvatski laburisti- Stranka rada Mladen Bago (Popovača, Vinogradska 11)
7. SDP Ines Halaš (Popovača, Zagrebačka ulica 28)

 

 

 
 




Btn_srgp









Btn_smz

Btn_LAG

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Službene stranice Grada Popovača optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera 8, Firefoxa 3.5. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 6 ili 7, svakako nadogradite svoj preglednik. Na taj način osigurati ćete pravilno prikazivanje ove internet stranice, te iskorištavanje svih njenih mogućnosti.